DSC_8236 - Version 2

 

 

 

 

Merhaba, The Cyprea hoşgeldiniz!

Biz, Ayşe ve Emine, 20li yaşlarda iki diyetisyeniz. Daha kaliteli ve mutlu bir yaşam için sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğretiyoruz. Ancak mutlu ve huzurlu bir yaşam için sadece sağlıklı yiyeceklerin yeterli olmadığına inanıyoruz.

Bununla birlikte sevdiğimiz şeyleri yaptığımız, seyahat ettiğimiz, yeni tatlar, yeni yerler keşfettiğimiz, rahat ve mutlu olduğumuz kıyafetleri giydiğimiz yani hayattan keyif alarak yaşamayı öğrendiğimiz zaman vücudumuzu ve ruhumuzu tam anlamıyla iyi besleyebileceğimize inanıyoruz.

Hem bedenimizi hem de ruhumuzu beslemeye çalıştığımız bu hayat yolculuğumuza senide davet ediyoruz. Umarız takip ederken bizim yazarken aldığımız kadar keyif alırsın..

contact/iletşim: thecyprea@gmail.com

 

Hi and welcome to The Cyprea!

The Cyprea is launched by two 20 something dietitian friends, Emine and Ayşe to inspire people to feed both their body (by healthy eating and exercise)  and soul (by doing more of what they like) .

We hope to show that even when leading a busy lifestyle, it is possible to eat healthy, exercise regularly, dress well and be happy. We invite you to  explore places, cities, tastes and new experiences feeding both our own desire to explore and hopefully yours too.

Come join our adventure to #shineinsideout…

 

No Comments Yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *